Ceník - laktační poradenství

Ceník a jak to probíhá

PODPORA A ŘEŠENÍ OBTÍŽÍ V PRŮBĚHU KOJENÍ
Pohoda a klid jsou důležité aspekty pro správný začátek kojení, proto mi záleží na tom, aby pro Vás byla konzultace co nejpříjemnější a nejkomfortnější.
Přijdu k Vám domů, abyste se nemuseli stresovat cestou a mohli zůstat v prostředí, kde se cítíte nejlépe.
Věřím, že je důležité, aby kojení probíhalo v co nejpřirozenější poloze, kdy se miminko může přisát k prsu samo, v pozici, která je pro něj nejpohodlnější.  Proto Vám ukáži tzv. savčí pozici, která umožňuje maximální kontakt mezi matkou a dítětem a umožňuje i kožní kontakt.
Budu Vám pomáhat s kojením, ale nebudu na Vaše miminko sahat, abych nezasáhla do této intimní chvíle mezi Vámi a Vaším dítětem. Vím, že to může být náročné a někdy i frustrující, a proto Vám budu oporou, aby jste získali jistotu a kojení pro stalo rutinou. 
 
Má návštěva trvá většinou  1 – 3 hodiny dle potřeby. 
V čem vám pomohu
Kolik to stojí
  • Do 1 h: 600 Kč (každá další započatá půlhodina 200 Kč).
  • Průběžná podpora stávajících klientek přes telefon/e-mail: zdarma
  • Je-li potřeba další návštěva je cena  do 1 h: 400 Kč (každá další započatá půlhodina 200 Kč) .
  • K ceně bude připočtena doprava.(v ceně je u os. poradenství doprava do 10 km zdarma, dále 12 Kč /km. případně je možné se domluvit individuálně.
  • Telefonické/on-line setkání:
    • Do 15.min. zdarma.
    • Do 1 h: 500 Kč (každá další započatá půlhodina 200 Kč).

Pokud vám vyhovuje on-line setkání, můžeme se domluvit i na tomto způsobu.

PŘEDPORODNÍ PŘÍPRAVA NA KOJENÍ

Zažíváte pocity nervozity a nejistoty při představě kojení svého miminka?

Nebo se chcete  na kojení připravit včas, aby vás nic nepřekvapilo?  

Provedu vás kouzlem kojení ještě před porodem, abyste měla jistotu, že se Vám podaří nastartovat kojení co nejefektivněji a bez stresu.

Připravím Vás na to, co Vás čeká  budu Vaší  oporou na cestě ke krásnému a pohodovému kojení!

Co se dozvíš
Kolik to stojí
  • kurz trvá 3 x 1,5 hodiny

2.500,-

Kojení

Co o mě říkají klienti

Reference spokojených klientů

Jako novopečená maminka jsem se potýkala s problémy s kojením. Moje miminko se špatně přisávalo a museli jsme kojit s kloboučkem. Byla jsem zoufalá a nevěděla jsem, co dělat. Naštěstí jsem našla Markétu, která mi nabídla svou odbornou pomoc. Přijela za mnou domů a ukázala mi, jak správně nastavit polohu a přiložit miminko k prsu. Vysvětlila mi také, jak podpořit tvorbu mléka a jak se vyhnout zánětům a bolestem. Díky její laskavé a profesionální péči se nám podařilo zvládnout kojení bez kloboučku a nyní si ho oba užíváme. Jsem moc vděčná Markétě za její pomoc a doporučuji ji všem maminkám, které potřebují podporu v kojení.

Zuzana Š.

Kojení bylo pro mě důležité, ale nebylo to tak snadné, jak jsem si myslela. Měla jsem spoustu nejasností a obtíží, které mi bránily v tom, abych si kojení užila a abych dala svému dítěti to nejlepší. Byla jsem ráda, že jsem našla Markétu, která mi byla velkou oporou a pomocí. Markéta mi vysvětlila, jak funguje kojení, jak správně nastavit a udržet kojení, jak předcházet a řešit různé potíže a komplikace, které se mohou objevit. Za pár týdnů jsem pocítila na sobě i na svém dítěti velkou změnu. Kojení se pro nás stalo krásným a klidným okamžikem. Cítila jsem se šťastná a sebevědomá, že dokážu svému dítěti dát to nejlepší. Navíc jsem si zlepšila i svůj zdravotní stav, zmizely mi bolesti prsů a záněty.

Klára N.
Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz nebo problém týkající kojení či předporodního kurzu ?

Potřebujete radu ?

Vyplňte prosím tento formulář a já se vám ozvu co nejdříve. Pokud je váš dotaz urgentní můžete mě také kontaktovat telefonicky nebo SMS zprávou.

pro objednání zvolte vámi vybraný program případně hodnotu poukazu