Laktační poradenství

Laktační poradenství pro přirozené kojení

Mé poradenství vychází z přesvědčení, že kojení je mnohem víc než jen jednoduchý proces pití mateřského mléka. Kojení je přirozeným způsobem propojení mezi matkou a dítětem, který prohlubuje citové vazby podporuje přirozený vývoj Vašeho miminka.

Tento způsob kojení umožňuje plné rozvinutí vrozených reflexů miminka a zároveň nevyžaduje žádnou speciální techniku. Vše, co potřebujete, je naslouchat svým mateřským instinktům a důvěřovat sobě i Vašemu miminku.

Jako poradkyně na kojení Vám pomohu vytvořit ideální podmínky pro kojení, aby pro Vás bylo co nejsnadnější a bezbolestné. Zaručuji vám, že s mou pomocí se stanete sebevědomými kojícími matkami, které si budou užívat krásné chvíle se svým miminkem.

,,Každé miminko se chce kojit, když mu dáme ke kojení ideální podmínky”

Laktační poradna

S čím vám můžu pomoci

Nabízím individuální řešení Vašich obtíží, podporu a praktickou pomoc.
Společně najdeme nejlepší cestu, jak se vypořádat s Vašimi problémy a dosáhnout trvalého a pozitivního řešení.

Budete mít vše potřebné, abyste se mohly plně soustředit na svou roli  maminky a užívat si s Vaším miminkem krásné a klidné chvíle při  kojení.

Snažím se najít řešení, které je pro vás ideální.

,,Každá maminka zná své miminko nejlépe, proto věř svým mateřským instinktům”
Předporodní příprava na kojení

Chcete být připravena na kojení včas a užívat si s miminkem krásné a klidné chvíle? Pak neváhejte a začněte se na kojení připravovat už v těhotenství!

Budete mít vše potřebné, abyste se mohly plně soustředit na svou roli  maminky a užívat si s Vaším miminkem krásné a klidné chvíle při  kojení.

Snažím se najít řešení, které je pro vás ideální.

Předporodní příprava na kojení

Co o mě říkají klienti

Reference spokojených klientů

Jako matka dvou malých dětí jsem neměla čas ani energii na složité diety a cvičení. Chtěla jsem se zbavit přebytečných kil a cítit se zase dobře ve svém těle. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet program  – Buď fit, který mi doporučila kamarádka. Byla jsem mile překvapená, jak jednoduché a přirozené je toto stravování. Nemusela jsem počítat kalorie, kupovat drahé doplňky nebo se omezovat na nudné a nechutné jídlo. Stačilo dodržovat několik základních pravidel a jíst to, co mi poradila Markéta, moje výživová poradkyně. Za pár týdnů jsem viděla na sobě velký rozdíl. Zhubla jsem 8 kilo, cítila jsem se plná energie a spokojená. Navíc jsem si zlepšila i zdravotní stav, zmizely mi trávicí potíže a bolesti hlavy. Program – Buď fit mi pomohl změnit svůj životní styl a naučil mě správně se stravovat.

Jana T.

Kojení bylo pro mě důležité, ale nebylo to tak snadné, jak jsem si myslela. Měla jsem spoustu nejasností a obtíží, které mi bránily v tom, abych si kojení užila a abych dala svému dítěti to nejlepší. Byla jsem ráda, že jsem našla Markétu, která mi byla velkou oporou a pomocí. Markéta mi vysvětlila, jak funguje kojení, jak správně nastavit a udržet kojení, jak předcházet a řešit různé potíže a komplikace, které se mohou objevit. Za pár týdnů jsem pocítila na sobě i na svém dítěti velkou změnu. Kojení se pro nás stalo krásným a klidným okamžikem. Cítila jsem se šťastná a sebevědomá, že dokážu svému dítěti dát to nejlepší. Navíc jsem si zlepšila i svůj zdravotní stav, zmizely mi bolesti prsů a záněty.

Klára N.
Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz nebo problém týkající kojení ?

Potřebujete radu ?

Vyplňte prosím tento formulář a já se vám ozvu co nejdříve. Pokud je váš dotaz urgentní můžete mě také kontaktovat telefonicky nebo SMS zprávou.

pro objednání zvolte vámi vybraný program případně hodnotu poukazu