Výživové poradenství pro děti i dospělé

Zhubnout bez hladovění a jo-jo efektu je možné! Stačí dodržovat 10 jednoduchých tipů, které vám prozradíme v tomto e-booku. Naučíte se, jak správně jíst, pohybovat se a myslet, abyste dosáhli své vysněné postavy. E-book je zdarma, tak neváhejte a stáhněte si ho ještě dnes!

Zhubněte a zlepšete své zdraví pomocí efektivního stravovacího plánu bez hladovění. Naučím Vás, jaké potraviny jsou pro Vás vhodné, jak se máte stravovat a pohybovat, a co přesně dělat, abyste dosáhli svých cílů. To vše v co nejkratším čase díky  speciálnímu stravovacímu plánu, který je přizpůsobený Vašemu organismu a potřebám.

Jak se správně stravovat

Nabízím individuální stravovací plán, který je založený na Vašich osobních datech, preferencích a cílech. Nejedná se o žádnou univerzální dietu, která platí pro všechny, ale o plán, který je přizpůsobený právě Vám. Zjistíme, jaké jídlo je pro Váš organismus vhodné, jak se máte stravovat a pohybovat, a co přesně dělat, abyste zhubli a cítili se lépe.

S čím vám můžu pomoci

Redukční programy

BASIC - 1 měsíc

snížení hmotnosti o 3 – 5 kg

OPTIMAL - 3 měsíce

snížení hmostnosti o 8 – 15 kg

EXTRA - 6 měsíců

snížení hmotnosti o 20 a více kg

Speciální programy

MAMA

Těhotné a kojící maminky

KIDS

Pro děti – vyvážená strava, snížení váhy

HEALTH
  • snížení cholesterolu
  • diabetes
  • chronické záněty
  • snížená imunita

S mou pomocí se naučíte jíst zdravě a chutně bez hladovění a najdete správnou cestu k lepšímu zdraví a kvalitnímu životu.

Už se nebudete muset trápit neustálým hladem, únavou nebo zdravotními problémy – pomůžu vám najít optimální jídelníček, který bude plný potravin s vysokou nutriční hodnotou a bude zároveň chutný a přizpůsobený Vašim potřebám. 

 

Společně dosáhneme Vašich cílů a zlepšíme Vaše zdraví!

Co o mě říkají klienti

Reference spokojených klientů

Jako matka dvou malých dětí jsem neměla čas ani energii na složité diety a cvičení. Chtěla jsem se zbavit přebytečných kil a cítit se zase dobře ve svém těle. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet program  – OPTIMAL, který mi doporučila kamarádka. Byla jsem mile překvapená, jak jednoduché a přirozené je toto stravování. Nemusela jsem počítat kalorie, kupovat drahé doplňky nebo se omezovat na nudné a nechutné jídlo. Stačilo dodržovat několik základních pravidel a jíst to, co mi poradila Markéta, moje výživová poradkyně. Za pár týdnů jsem viděla na sobě velký rozdíl. Zhubla jsem 8 kilo, cítila jsem se plná energie a spokojená. Navíc jsem si zlepšila i zdravotní stav, zmizely mi trávicí potíže a bolesti hlavy. Program – Buď fit mi pomohl změnit svůj životní styl a naučil mě správně se stravovat.

Jana T.

Jako diabetik jsem se musel naučit žít s omezeními a pravidly, které mi diktovala moje nemoc. Někdy jsem se cítil frustrovaný a bezradný, protože jsem nevěděl, co můžu a co nemůžu jíst, jak si udržet stabilní hladinu cukru v krvi a jak si zlepšit kvalitu života. Proto jsem se rozhodl vyzkoušet program ZDRAVÍ, který mi nabídl možnost konzultovat se s odbornou výživovou poradkyní Markétou. Byl jsem příjemně překvapený, jak mi Markéta pomohla pochopit principy zdravého stravování pro diabetiky, jak mi poradila, jaké potraviny jsou pro mě vhodné a jaké ne, a jak mi sestavila individuální plán stravy, který byl přizpůsobený mému zdravotnímu stavu a preferencím. Díky programu –  HEALTH jsem se naučil lépe kontrolovat svůj cukr, snížil jsem si dávky inzulínu a cítil jsem se zdravější a spokojenější. Program – HEALTH mi ukázal, že i s diabetem se dá žít plnohodnotně a radostně.

Lukáš Č.