O mně

O mně a mé práci

Jsem výživová a laktační poradkyně pro přirozené kojení a mé poslání je pomáhat lidem dosáhnout svých cílů v oblasti zdraví, vitality a postavy tím, že je učím jíst zdravěji a pestřeji.

Mám zkušenosti s poradenstvím pro těhotné a kojící ženy, pro děti a rodiny, pro sportovce a pro lidi s různými zdravotními problémy. Ráda se s vámi podělím o své znalosti, tipy a recepty, které vám pomohou dosáhnout vašich cílů.

Jak vám mohu pomoci

V mém poradenství využívám kombinaci různých přístupů a metod, velkými pomocníky jsou mi poznatky z tradiční čínské medicíny a psychosomatiky. Věřím, že každý člověk je jedinečný a má své vlastní potřeby a cíle.

Jsem tu proto, abych vám pomohla najít to, co vám nejvíce vyhovuje a co vám přinese nejlepší výsledky.

Jaký je můj přístup

Díky svým profesním i osobním zkušenostem vím, jaké to měnit měnit své stravovací návyky a jaké to s sebou nese výzvy. Vím, co můžete prožívat, co se vám může honit hlavou, co vás může potrápit, co řešíte a s čím si nevíte rady. Proto se snažím být vám oporou a poradit vám, jak se vyrovnat s překážkami a jak si užít cestu za vašim cílem.

Co vám nabízím

Dobře vím, že ke změně, kterou jste si vytyčili, potřebujete víc, než jen kvalitní jídelní plán. Potřebujete někoho, kdo se do vašeho příběhu a situace umí vcítit, někoho kdo vás bude podporovat a inspirovat ve chvíli, když vám bude ouvej. Potřebujete někoho, na koho se můžete obrátit, když budete cítit nejistotu a pochybnosti. Potřebujete někoho, kdo vás provede za ruku, krok za krokem, od začátku až po svobodu v jídle. Respektuji váš příběh a vaše možnosti s úctou a vždy se snažím pro vás hledat cestu abyste se vy cítili co nejlépe.

se již podařilo zhubnout
0
spokojených klientů
0
hodin osobních i on-line konzultací
0

Co o mě říkají klienti

Reference spokojených klientů

Jako matka dvou malých dětí jsem neměla čas ani energii na složité diety a cvičení. Chtěla jsem se zbavit přebytečných kil a cítit se zase dobře ve svém těle. Proto jsem se rozhodla vyzkoušet program  – Buď fit, který mi doporučila kamarádka. Byla jsem mile překvapená, jak jednoduché a přirozené je toto stravování. Nemusela jsem počítat kalorie, kupovat drahé doplňky nebo se omezovat na nudné a nechutné jídlo. Stačilo dodržovat několik základních pravidel a jíst to, co mi poradila Markéta, moje výživová poradkyně. Za pár týdnů jsem viděla na sobě velký rozdíl. Zhubla jsem 8 kilo, cítila jsem se plná energie a spokojená. Navíc jsem si zlepšila i zdravotní stav, zmizely mi trávicí potíže a bolesti hlavy. Program – Buď fit mi pomohl změnit svůj životní styl a naučil mě správně se stravovat.

Jana T.

Kojení bylo pro mě důležité, ale nebylo to tak snadné, jak jsem si myslela. Měla jsem spoustu nejasností a obtíží, které mi bránily v tom, abych si kojení užila a abych dala svému dítěti to nejlepší. Byla jsem ráda, že jsem našla Markétu, která mi byla velkou oporou a pomocí. Markéta mi vysvětlila, jak funguje kojení, jak správně nastavit a udržet kojení, jak předcházet a řešit různé potíže a komplikace, které se mohou objevit. Za pár týdnů jsem pocítila na sobě i na svém dítěti velkou změnu. Kojení se pro nás stalo krásným a klidným okamžikem. Cítila jsem se šťastná a sebevědomá, že dokážu svému dítěti dát to nejlepší. Navíc jsem si zlepšila i svůj zdravotní stav, zmizely mi bolesti prsů a záněty.

Klára N.
Kontaktní formulář

Máte nějaký dotaz nebo problém týkající se zdraví, stravování či kojení ?

Potřebujete radu ?

Vyplňte prosím tento formulář a já se vám ozvu co nejdříve. Pokud je váš dotaz urgentní můžete mě také kontaktovat telefonicky nebo SMS zprávou.

pro objednání zvolte vámi vybraný program případně hodnotu poukazu